Aktuality Fórum Budopedia E-shop FAQ Kontakty
Škola Dokan BSK Členstvo Kurzy & Semináre Iga Ryu Kenpó Karate Karate pre deti Praktická sebaobrana Kobudó Ninjutsu Kyudo
Citáty majstrov:
Dnes je 18-6-2024, meniny má Vratislav/Vratislava
pasik
Aktuality
Kurzy a semináre
Vyhľadávanie:
Členská zóna
Video materiály
Anketa
Aká oblasť bojových umení vás zaujíma najviac ?
Sebaobrana
43%
Práca s energiou
22%
Filozofia Budó
17%
Zbrane
11%
Kondícia
5%
podujatia.sk univerzitka.com fightsport.sk http://www.realityak.sk/ http://www.agrifarmi.sk/

Stroj na výrobu bublín

Ako dosahoval Goldman také neobyčajné výsledky? Jednou z odpovedí je, že vykonávali prax s názvom „laddering“ , čo znamená, že manipulovali cenu nových ponúk akcií. Funguje to takto: ste GS a osloví vás spoločnosť Bullshit.com, aby ste akcie dostali na burzu. Vy sa dohodnete na bežných podmienkach: oceníte akcie, rozhodnete koľko má ísť na burzu a zoberiete CEO firmy na „road show“ po investoroch, všetko výmenou za malý 6-7% poplatok z objemu akcií. Hneď na to dáte svojim veľkým klientom právo na nákup veľkého objemu týchto akcií za nízku uvádzaciu cenu, napr. 15 USD, za sľub, že neskôr na otvorenom trhu nakúpia viac. Tieto informácie vám automaticky dávajú insiderský vhľad do akcií spoločnosti, ktorý nemá nikto z daytraderov snažiacich sa postupovať iba na základe verejných informácií.

pre pokračovanie kliknite na:

http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/4161-stroj-na-vyrobu-bublin/

 

KONŠPIRÁCIA BOHATÝCH - 8 nových pravidiel peňazí

Úryvky z novej knihy od Roberta T. Kiyosakiho spolu s autorovými komentármi.

Úvod: Korene všetkého zla

Je príčinou všetkého zla láska k peniazom? Alebo je príčinou všetkého zla ignorancia peňazí? Čo si sa naučil o peniazoch v škole? Tiež si sa niekedy čudoval, prečo naše vzdelávacie systémy neučia veľa – ak vôbec niečo – o peniazoch? Je nedostatok finančného vzdelania na našich školách jednoducho zapríčinené nedbalosťou našich verejných činiteľov zodpovedných za vzdelanie? Alebo je to súčasť väčšieho sprisahania? Bez ohľadu na to, či sme bohatí, alebo chudobní, vzdelaní alebo nevzdelaní, deti alebo dospelí, na dôchodku alebo pracujúci, všetci používame peniaze. Či sa nám to páči alebo nie, peniaze majú obrovský vplyv na naše životy v dnešnom svete. Vynechanie témy peňazí z nášho školského systému je neľudské a nespravodlivé.


Pokračovanie na: http://www.cez-okno.net/clanok/konspiracia-bohatych-8-novych-pravidiel-penazi-od-roberta-kiyosakiho

Viac v origináli nájdete na: www.richdad.com, alebo po zdarma registrácii na www.conspiracyoftherich.com

nacitavam
zavrieť