Aktuality Fórum Budopedia E-shop FAQ Kontakty
Škola Dokan BSK Členstvo Kurzy & Semináre Iga Ryu Kenpó Karate Karate pre deti Praktická sebaobrana Kobudó Ninjutsu Kyudo
Citáty majstrov:
Dnes je 25-7-2024, meniny má Jakub
pasik
Aktuality
Kurzy a semináre
Vyhľadávanie:
Členská zóna
Video materiály
Anketa
Aká oblasť bojových umení vás zaujíma najviac ?
Sebaobrana
43%
Práca s energiou
22%
Filozofia Budó
17%
Zbrane
11%
Kondícia
5%
podujatia.sk univerzitka.com fightsport.sk http://www.realityak.sk/ http://www.agrifarmi.sk/

Vitajte v zóne pre členov a záujemcov o členstvo v škole Dokan a Centrách Bojových Umení (CBU Dokan). 

Prečo sa stať členom?

 Naši členovia majú možnosť získať zaujímavé zľavy a rôzne iné výhody, ktorých bližší popis nájdete nižšie v členských podmienkach.

Výhody na internete:
Ako členovia školy Dokan po schválení získate prístupové heslo do špeciálnej sekcie členskej zóny, určenej len pre členov školy (videá, neverejné články a úryvky z prekladov exkluzívnych zahraničných publikácií, elektronické knihy a ďalšie študijné materiály z oblastí súvisiacich so štúdiom bojových umení).
 
Ďalej máte možnosť dostávať priamo a okamžite do vášho mailboxu informácie o pridaných novinkách, akciách, seminároch a nových článkoch na našej webstránke. Súčasne získate možnosť priamo vkladať komentáre a otázky k článkom, uverejneným na www.dokan.sk. Do budúcnosti pre vás plánujeme mnoho ďalších zaujímavých možností.

Ako sa stať členom ?

Existujú dva spôsoby:

  1. V prípade, že máte záujem o pravidelnú výuku, prídete priamo do niektorého z našich centier, kde sa konajú denné tréningy. V prípade, že ste začiatočník/čka môžte absolvovať 2 skúšobné tréningy zdarma, a v prípade, že budete chcieť v cvičení pokračovať ďalej, môžte po vyplnení príhlášky a splnení členských podmienok získať plné členstvo tak, ako je popísané nižšie.
  2. V prípade, že ste pokročilejší, prípadne máte skúsenosti z niektorých iných štýlov a škôl bojových umení a chceli by ste navštevovať pravidelné tréningy v niektorom z našich centier, môžete prostredníctvom Internetu - v našej členskej zóne požiadať o členstvo v CBU Dokan a škole Dokan. Taktiež nás môžete navštíviť aj osobne. Pred schválením členstva je potrebné navštíviť nás na niektorom z našich, verejnosti prístupných, seminárov, kde po bližšom zoznámení sa a splnení členských podmienok, vedenie školy môže schváliť vaše plné členstvo.
  3. V prípade, že ste začiatočník, alebo pokročilý z iných bojových umení a nebývate v blízkosti niektorého z našich centier, máte možnosť využiť samostatné členstvo v škole Dokan a získať tak členské výhody, ktoré sú podrobnejšie popísané v členských podmienkach záujemcov o tento typ členstva.

Kto sa môže stať členom ?

Členom sa môže stať ktokoľvek, kto má chuť na sebe pracovať a preniknúť do tajov tradičnej cesty bojových umení.
 

Formy členstva:

Členstvo v Centre Bojových Umení (CBU) DOKAN a súčastne aj v škole DOKAN (Interné - úplné členstvo)
Členom CBU DOKAN a školy DOKAN sa rozumie študent školy Dokan, ktorý pravidelne navštevuje dennú výuku (tréningy) v niektorom z miest CBU DOKAN, ktoré je oficiálne uvedené na Člen niektorého z Centier Bojových Umení – CBU DOKAN sa svojou registráciou automaticky stáva aj členom školy Dokan.
 
Členstvo v škole DOKAN  (Externé - čiastočné členstvo)
Záujemcovia, ktorí nemajú možnosť navštevovať pravidelné tréningy v niektorom z oficiálne uvedených miest CBU DOKAN a členovia iných klubov a organizácií, ktorí majú záujem navštevovať semináre poriadané školou Dokan (pod odborným vedením jej inštruktorov) sa môžu stať členmi školy Dokan na základe návrhu niektorého z hlavných učiteľov školy a po následnom schválení vedním školy Dokan.
Členovia školy Dokan sa svojou registráciou nestávajú členmi CBU DOKAN.
Pre bližšie podmienky a registráciu kliknite sem.

 

 

nacitavam
zavrieť