Aktuality Fórum Budopedia E-shop FAQ Kontakty
Škola Dokan BSK Členstvo Kurzy & Semináre Iga Ryu Kenpó Karate Karate pre deti Praktická sebaobrana Kobudó Ninjutsu Kyudo
Citáty majstrov:
Dnes je 18-6-2024, meniny má Vratislav/Vratislava
pasik
Aktuality
Kurzy a semináre
Vyhľadávanie:
Členská zóna
Video materiály
Anketa
Aká oblasť bojových umení vás zaujíma najviac ?
Sebaobrana
43%
Práca s energiou
22%
Filozofia Budó
17%
Zbrane
11%
Kondícia
5%
podujatia.sk univerzitka.com fightsport.sk http://www.realityak.sk/ http://www.agrifarmi.sk/

Čo je Budo Studien Kreis?

 

Budo Studien Kreis (skrátene BSK) je spoločnosť pre klasické bojové umenia, založená Wernerom Lindom za účelom štúdia a výskumu tradičných Budo. Prístup k pôvodným obsahom vyžaduje dlhoročné štúdium všetkých dnes dostupných prameňov, vzájomnú výmenu medzi ľuďmi praktikujúcimi bojové umenia a výskum presahujúci krajiny a kontinenty a neustále cvičenie a prenos do praxe v rámci spoločnosti bojových umení. Výsledkom získaných poznatkov a skúseností sú komplexné koncepty prenášané do praxe, sprístupnené v knihách a videách a vyučované na seminároch.
Kto chce prekonať úroveň Foriem, naplniť svoje cvičenie zmyslom a hĺbkou a zažiť pozadie bojových umení, mal by nás spoznať.
Budo Studien Kreis (BSK) združuje učiteľov bojových umení s vysokými stupňami rôznych klasických štýlov do spoločne skúmajúceho tímu učiteľov (Kodansha Kenkyu Kai). Učitelia Kodansha Kenkyu Kai samostatne zastupujú ich poňatie bojových umení a publikujú výsledky svojho výskumu pod dohľadom BSK. 

<img alt="" align="right" style="margin-left: 20px" http:="" dokan.sk="" web="" graphics="" bsk_logo.gif"=""> Budo Studien Kreis zisťuje ich vzájomnú komunikáciu a publikuje v knižnej a filmovej podobe výsledky ich rôznych výskumov vzťahujúcich sa ku klasickým bojovým umeniam pod emblémom Edition Budo Studien Kreis, v rôznych vydavateľstvách ako aj vo svojom vlastnom nakladateľstve (nakladateľstvo Budo Studien Kreis). 

Budo Studien Kreis je medzinárodnou tlačou považované za najdôležitejšiu výskumnú spoločnosť Budo v Európe. Väčšina učiteľov Budó s vysokými stupňami siaha po publikáciách BSK.

viac informácií nájdete v nemeckom jazyku na:
www.budostudienkreis.de
nacitavam
zavrieť